Print Projecten >> Archief >> 2011 >> Op stap met de Brugse beer

Op stap met de Brugse beer

Op stap met de Brugse beer

Benieuwd naar de stad en haar boeiend verleden? Dankzij rijkelijk geïllustreerde informatieborden kan je nu het verhaal van talrijke bijzondere plekken ontdekken. Ze nodigen uit om Brugge beter én anders te leren kennen. Je vindt de informatie op de ommezijde van de grote stadsplannen. Het logo met de Brugse beer wijst ze aan.

Met het aanbrengen van historische informatie op locaties wordt zowel Bruggeling als toerist op een toegankelijke wijze geïnformeerd. De panelen zijn dan ook in in vijf talen opgesteld (Nederlands, Frans, Engels, Duits en Spaans). De voorbije jaren werden reeds tien panelen ontworpen, nu staan er nog drie bij.

Bekijk hier de infopanelen door te klikken op elke locatie.
 

 

 

't Zand

Minnewater

Dampoort

Burg

Dijver

Gentpoort

Langestraat/Hoogstraat

Sint-Annakerk

Verloren Hoek

Sint-Gilliskerk

Sint-Jacobskerk

Jan van Eyckplein

Markt

Walplein (nieuw 2012!)

Lissewege (vanaf half oktober 2012)

Zeebrugge (nieuw 2012!)

Op stap met de Brugse beer is een project van de Erfgoedcel Brugge in samenwerking met de Dienst Monumentenzorg en Stadsvernieuwing Brugge, het Stadsarchief Brugge, de Openbare Bibliotheek Brugge en het Bruggemuseum.

Promotiefilmpje gemaakt door Picstory - Focus/Wtv in opdracht van Erfgoedcel Brugge.


 
Op stap met de Brugse beer
Erfgoedcel:Brugge
Paginatitel:
Webadres:/product.php?lang=NL&prodid=492&catid=97&itemno=0&pos=3